nakış logolu hotel bornozu Denizli

Nakışlı Otel Logolu Bornoz

Nakış logolu Spa Bornozları, Toptan Erkek ve Kadın Otel Spa Bornozları

Uygun toptan fiyatlarla yüksek kaliteli spa bornozlarının en beğenilen Özay Tekstil hoş geldiniz. Türk pamuğu ve havlu kadife gibi diğer stiller de dahil olmak üzere Denizli’de en geniş waffle bornoz yelpazesine sahip olan koleksiyonumuz, geniş bir stil ve renk seçeneği yelpazesine sahiptir. İster spa için, ister doktor muayenehanesi için, ister sevdikleriniz için ucuz, samimi bir hediye olarak olsun, birinci sınıf kalitedeki spa bornozlarımız şımartmada son nokta için tasarlanmıştır.

Spa Bornozları

En çok satan ürünlerimizden biri olan özel waffle spa bornozları hem dayanıklıdır hem de dokunuşu son derece yumuşaktır. Birçok yıkamadan sonra bornozlarımız yumuşaklığını korurken günlük kullanımdan sonra da emici ve rahat kalır; bu da onu beş yıldızlı otellerde, güzellik kliniklerinde veya kendinizi rahat ve şımartılmış hissetmek istediğiniz her zaman tercih edilen seçim haline getirir.

Uzun uzunluk mükemmel miktarda koruma sağlarken, net çizgiler rahat bir hareket miktarına ve rahat, unisex bir uyum sağlar. Daha hafif bir seçenek için klasik waffle spa bornozlarının kısa boy stilleri de mevcuttur. Beyaz, lacivert, bej veya pembe gibi trend renklerden birini seçin.

Erkekler ve Kadınlar için Otel Spa Bornozları

Otel spa bornozları için bir başka ultra lüks seçenek olan welsoft peluş, çok yumuşak mikro polar kumaş, rahat ve konforlu kalmak için mükemmeldir. Ekstra bir yumuşaklık katmanı için bu lüks otel spa bornozları, tüm vücut tiplerine tam oturan bir şal yakasıyla tasarlanmıştır. Peluş bornoz seçkisinde de yer alan ultra yumuşak havlu kumaş stili, dış cepheye parlak bir parlaklık veren bir tür fırçalanmış havlu kumaşı olan %100 Türk pamuğundan yapılmış kadifeden yapılmıştır.

Spa Bornozlarınızı Kişiselleştirin

Bir iş veya özel gün için renk temalarını koordine etmenin yanı sıra, erkek ve kadın spa bornozları seçkisi, düşünceli bir hediye için markanızı yansıtan bir iş logosu veya özel nakış ile de özelleştirilebilir.

Toptan Fiyatlarla Otel Spa Bornozları

Butik otelleriniz ,tatil köyünüz, spa güzellik merkeziniz için nakış logolu bornozunuz için bize ulaşınız.

Minimum satış miktarımız yoktur. Dilerseniz az miktarlarda da sipariş verebilirsiniz. https://ozaytex.com/stok-bornoz/

Tags: No tags

Comments are closed.